O nas

Struktura firmy 3

  • Merkez : Mansuroğlu Mh. Ankara Cd. Bayrak Tower No:81/96 Bayraklı / İZMİR
  • Merkez : +90 232 502 66 60 Fabrika : +90 276 502 22 66
  • finans@asyaiplik.com

O nas

Wdrażające innowacje,
Nieustannie się doskonalące,
Produkujące z myślą o przyszłości,
Odzwierciedlające najnowsze osiągnięcia techniki w miejscu pracy,
Nadające kierunek rozwojowi sektora,
Uznane na całym świecie centrum. Przędza Asya...


W 2013 roku Przędza Asya rozpoczęła produkcję regenerowanej przędzy w Zorganizowanej Strefie Przemysłowej w Uşak poprzez inwestycje 1.500.000 USD w budynek zakładu oraz 2.500.000 USD w system produkcji Open-End. Obecnie dzięki najnowocześniejszym maszynom Open-End Przędza Asya produkuje obok regenerowanych przędzy bawełnianych i innych mieszanek włókien również mieszanki bawełny i poliestru oraz bawełny i akrylu.
Przędza Asya, która wykorzystuje w nowych systemach produkcyjnych rozwiązania wykorzystywane na świecie, aktywnie zarządza produkcją z myślą o działalności zakładu i dokładności produkcji oraz poprzez analizę rozwoju sektora na świecie kontynuuje swój rozwój zgodnie z wymaganiami i zapotrzebowaniem rynku. Zgodnie z zasadą „wiedza czyni mistrzem” Przędza Asya wraz z wyspecjalizowaną kadrą poddaje analizie to, co dzieje się na rynku oraz uwarunkowania geograficzne i demograficzne, które wpływają na nawyki konsumpcyjne konsumentów, a następnie na podstawie uzyskanych danych wprowadzana do obrotu takie produkty, które każdego dnia coraz bardziej wzmacniają pozycję marki na rynku.
Przędza Asya w pracy i rozumieniu systemu zarządzania bierze pod uwagę szybko zmieniające się pojęcia takie jak zmiany w życiu zawodowym, zmiany w rozumieniu systemu zarządzania, zmiany w handlu, zmiany w rozumieniu działania rynku lub zmiany w świadomości społeczeństwa. Dzięki temu firma może z dumą mówić o swojej silnej pozycji na światowym rynku przędzy, którą osiągnęła w bardzo krótkim czasie.

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie Przędza Asya, która w 2018 roku zwiększyła swoje inwestycje do 10 000 000,00 USD, zmieniła swoją wizję opanowania na początku rynków na 3 kontynentach i poszerzyła jej zakres do 7 kontynentów. Od 2019 roku Przędza Asya eksportuje swoje produkty do 25 krajów na 4 kontynentach tj. Europa, Azja, Afryka i Ameryka Południowa. Firma obrała sobie za najważniejszy cel najwyższą jakości i maksymalne zadowolenie klientów. Ponadto jedną z podstawowych zasad kierujących działalnością firmy jest dbałość o wysoką jakość produktów, poczynając od etapu produkcji do momentu dostawy do klienta, która to została zaszczepiona pracownikom Przędzy Asya.
Zapewnienie wysokiej jakości na wszystkich etapach produkcji jest obowiązkiem wszystkich. Przędza Asya, która odzwierciedla tę zasadę w zakładzie produkcyjnym, utworzyła własne akredytowane laboratorium o standardach światowych, w którym produkty poddawane są szczegółowym wieloetapowym testom. Przędza Asya, której podstawą prowadzenia działalności jest przede wszystkim zapewnienie wysokiej jakości, udowadnia jakość swoich produktów drogą badań wykonywanych we własnym laboratorium.
Ponadto Przędza Asya spełnia swoje obowiązki wobec środowiska poprzez łączenie przetworzonych naturalnych włókien z włóknami syntetycznymi i tworzenie w ten sposób nowych produktów.

Wykorzystując najnowsze technologie i doświadczenie kadry profesjonalistów firma podobnie jak dotychczas, będzie kontynuować produkcję wysokiej jakości przędzy, nieustannie się rozwijając, spełniając wymagania i zapotrzebowania rynku oraz tworząc sprawnie działający łańcuch, w który zaangażowany jest klient, pracownik i zarządzanie.
PRZĘDZA ASYA…….