Hakkımızda

Kurumsal 3

  • Merkez : Mansuroğlu Mh. Ankara Cd. Bayrak Tower No:81/96 Bayraklı / İZMİR
  • Merkez : +90 232 502 66 60 Fabrika : +90 276 502 22 66
  • finans@asyaiplik.com

Hakkımızda

Yenilikleri uygulayan 
Kendisini sürekli geliştiren
Geleceğin ihtiyaçlarını bugünden üreten
Yeni nesil teknolojiyi iş sahasına yansıtan
Sektöre Yön veren
Dünyada kabul gören bir merkez. Asya İplik ...


2013 yılı içerisinde Uşak Karma Organize Sanayi Bölgesinde 1.500.000 USD’lik bina yatırımı ve 2.500.000 USD’lık Open-End tesisi yatırımı yaparak rejenere iplik üretimine başlayan Asya iplik bugün son teknoloji open-end makineleriyle rejenere pamuk ve diğer elyaf karışımlı iplikler üretmenin yanı sıra Pamuk Polyester, Pamuk Akrilik İplik üretimine de başlamıştır.

Yeni tesislerinde dünyanın kullandığı teknolojiye yer veren Asya iplik Faaliyetlerini, mükemmelliği esas alan,  katılımcı yönetim anlayışıyla sürdürmekte, Dünyada ki sektörel gelişmeleri  yerinde inceleyerek pazarın istek ve taleplerine uygun bir şekilde yapılanmaya devam etmektedir. Bilirsen hakim olursun anlayışla pazardaki gelişmeleri, tüketicin tüketim alışkanlıklarını coğrafi ve demografik özellikleri uzman ekibiyle analiz eden Asya İplik  çıkan verilere göre ürünler ortaya çıkartarak pazardaki marka memnuniyetini her geçen gün artırmaktadır.
Çalışma hayatında değişim,  Yönetim anlayışında değişim,  Ticarette değişim  Pazar anlayışında değişim, Toplum bilincinde değişim  gibi Hızla değişen kavramlara sahasında ve yönetim anlayışında yer veren Asya İplik çok kısa bir zamanda dünya iplik pazarında iddialı bir konuma gelmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Gelen yoğun talepler karşısında 2018 yılında yatırım miktarını 10.000.000 usd ye çıkaran Asya İplik  Başlangıçta 3 kıtadaki pazarlara hakim olma vizyonunu 2018 itibariyle genişleterek 7 kıtaya çıkarmıştır. 2019 itibariyle AvrupadanAsyaya,  Afrikadan, Güney Amerikaya olmak üzere dünyanın 4 kıtasında 25 ülkeye iplik ihracatı yapan  Asya İplik, maksimum kalite ve maksimum müşteri memnuniyeti konularını en önemli misyonu olarak benimsemiş, ürünlerinin üretim aşamasından müşteriye teslimine kadar olan süreçte yüksek kalite hassasiyetini temel ilkelerinden biri olarak tüm Asya iplik çalışanlara aşılamıştır.

Üretimin tüm aşamalarında kalite hepimizin işidir diyerek bunu iş sahasına yansıtan Asya iplik kendi bünyesinde dünyanın kabul ettiği   akredite bir laboratuvar oluşturarak ürünlerini sıkı bir test aşamasından geçirmektedir. Kaliteden asla ödün vermemeyi kurum prensibi haline getiren Asya İplik kurmuş olduğu laboratuvar ile kaliteyi bilimsel yollarla da kanıtlamaktadır.
Ayrıca Asya iplik Geri dönüştürülmüş doğal elyafları sentetik elyaflarla  birleştirilmesi sonucu  oluşan ürünleri  mamul haline dönüştürerek doğaya karşı olan sorumluluklarını da yerine getirmektedir.

Sürekli geliştirmeye, pazarın ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya, müşterisi, çalışanı ve yönetimiyle bütünleşerek  yeni nesil teknolojisi ve profesyonel  ekibiyle birlikte bundan önce olduğu gibi bundan sonrada  kaliteli  üretmeye devam edecektir.
ASYA İPLİK…….